adres:

AvetPharma Sp. z o.o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa
NIP: 524 271 76 78
telefon: (22) 81 94 789
e-mail: avetpharma@avetpharma.pl
biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

faktury, dostawy, sklep internetowy:

osoba kontaktowa: Aleksandra Biskup
telefon: 793 959 471
e-mail: aleksandra.biskup@avetpharma.pl

export, produkcja kontraktowa, consulting i marketing farmaceutyczny:

osoba kontaktowa: Rafał Biskup
telefon: 889 695 245
e-mail: rafal.biskup@avetpharma.pl

sprzedaż produktów własnych / współpraca handlowa:

⇒ hurt farmaceutyczny

Dyrektor Sprzedaży ds. hurtu farmaceutycznego
Tomasz Grzesiek
telefon: 504 113 919
e-mail: tomasz.grzesiek@avetpharma.pl

⇒ sieci apteczne, grupy zakupowe, sprzedaż poza apteczna

Dyrektor Sprzedaży ds. przedstawicieli i sieci aptecznych
Marek Gołaszczyk
telefon: 796 169 777
e-mail: marek.golaszczyk@avetpharma.pl

województwa: podlaskie, mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, miasto Kraków
osoba kontaktowa: Agnieszka Marszycka, kierownik ds. kluczowych klientów
telefon: 739 009 937
e-mail: agnieszka.marszycka@avetpharma.pl

województwa: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie
osoba kontaktowa: Kacper Rudolf, młodszy kierownik ds. kluczowych klientów
telefon: 575 432 000
e-mail: kacper.rudolf@avetpharma.pl

województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmiński-mazurskie
osoba kontaktowa: Bartosz Najmowicz, młodszy kierownik ds. kluczowych klientów
telefon: 886 620 930
e-mail: bartosz.najmowicz@avetpharma.pl

przedstawiciele farmaceutyczni:
województwa: kujawsko-pomorskie
osoba kontaktowa: Grzegorz Żuchowski
telefon: 575 484 000
e-mail: grzegorz.zuchowski@avetpharma.pl

województwa: śląskie, opolskie
osoba kontaktowa: Norbert Pszonak
telefon: 575 640 009
e-mail: norbert.pszonak@avetpharma.pl

województwa: łódzkie, mazowieckie
osoba kontaktowa: Jarosław Rogalski
telefon: 731 982 000
e-mail: jaroslaw.rogalski@avetpharma.pl

social media, współpraca:

osoba kontaktowa: Liliana Nowak
telefon: 531 547 000
e-mail: liliana.nowak@avetpharma.pl