Melatonina Plus spray suplement diety, zawiera substancje słodzące
Spray 20 ml
100 porcji
Smak miętowy
1 mg melatoniny + ekstrakt z melisy
Wstrząsnąć przed użyciem!
Pomaga w zasypianiu1
Melatonina PLUS spray suplement diety został opracowany z myślą o osobach mających trudności w zasypianiu1

Melatonina PLUS spray suplement diety zawiera połączenie melatoniny z ekstraktem z melisy. Melatonina PLUS spray suplement diety nie zawiera cukru. Melatonina PLUS spray suplement diety zawiera ksylitol, który charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym i jest przyjazny dla higieny jamy ustnej. Produkt zawiera mentol, który zapewnia przyjemnie odświeżający smak.
Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie1.
Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

Składniki: woda, substancja wiążąca – glicerol, substancja słodząca – ksylitol, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis), mentol, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromat miętowy, substancja konserwująca – sorbinian potasu, melatonina.

Składnik Zawartość w 3 porcjach*
Melatonina 1,00 mg
Ekstrakt z liści melisy 20,00 mg

*1 porcja = 1 rozpylenie preparatu w jamie ustnej

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli – 3 porcje (3 rozpylenia w jamie ustnej), co najmniej 40 minut przed planowanym snem. Produkt przeznaczony jest do rozpylania w jamie ustnej. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia wciągu dnia.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Zawartość netto opakowania: 20 ml
Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na butelce i na boku opakowania
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz po spożyciu alkoholu. Po spożyciu preparatu nie prowadzić samochodu i nie obsługiwać urządzeń mechanicznych.
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :
Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ